PKST0400 Main Distribution Board image 1
PKST0400 Main Distribution Board image 2
PKST0400 Main Distribution Board image 3
PKST0400 Main Distribution Board image 4
PKST0400 Main Distribution Board thumbnail 1
PKST0400 Main Distribution Board thumbnail 2
PKST0400 Main Distribution Board thumbnail 3
PKST0400 Main Distribution Board thumbnail 4
N.2 ROOF KIT IP31/41 LEFT COL.L=300MM
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 8015646811349
MPN: 1STQ001908B0000
Toote seisukord Uus
Tootja nimi PKST0400 Main Distribution Board
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8015646811349
Muud tehnilised andmed
Värvus Muul viisil
Laius 399.5 mm
Kõrgus 79.1 mm
Sügavus 3 mm
Kirjeldus
n.2 roof kit ip31/41 left col.l=400mm