PKST0300 Main Distribution Board image 1
PKST0300 Main Distribution Board image 2
PKST0300 Main Distribution Board image 3
PKST0300 Main Distribution Board image 4
PKST0300 Main Distribution Board image 5
PKST0300 Main Distribution Board thumbnail 1
PKST0300 Main Distribution Board thumbnail 2
PKST0300 Main Distribution Board thumbnail 3
PKST0300 Main Distribution Board thumbnail 4
PKST0300 Main Distribution Board thumbnail 5
N.2 ROOF KIT IP31/41 LEFT COL.L=250MM
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 8015646811332
MPN: 1STQ001907B0000
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi PKST0300 Main Distribution Board
Bränd ABB
Kategooriad Paigalduskomponendid
Harmoneeritud süsteemi kood 8538 1000 00
ETIM EC000744
Materjal Teras
Pinna liik Muul viisil
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8015646811332
Muud tehnilised andmed
Värvus Muul viisil
Laius 349.5 mm
Kõrgus 79.1 mm
Sügavus 3 mm
RAL-number 7035
Õhukindel No
Sobib väliskasutuseks No
Sobib lae katmiseks Yes
Sobib põhja katmiseks No
Allalaadimised
Kirjeldus
n.2 roof kit ip31/41 left col.l=300mm