PIR152T-110DC-V0 Railroad Relay image 1
PIR152T-110DC-V0 Railroad Relay
Ainult telli Minimaalne tellimuse kogus: 10
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 31.12.26
EAN: 5900005223594
MPN: 862542
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 2-4 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi PIR152T-110DC-V0 Railroad Relay
Bränd RELPOL
Kategooriad Elektromehaanilised releed
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 4900 00
ETIM EC001437
Nimivool 10 A
Lülituskontakti liik Lihtkontakt
Elektriühenduse liik Kruviühendus
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 0 V
Kaitseaste (IP) IP20
LED näidikuga No
Aktiveerimispinge liik DC
Normaalselt suletud kontaktide arv 0
Normaalselt avatud kontaktide arv 0
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 5900005223594
Muud tehnilised andmed
Laius 38 mm
Kõrgus 82 mm
Sügavus 68.2 mm
Eemaldatavate klambritega No
Ajam, polarisatsioon Polaarsusvaba
Ajam, lülitusomadus Monostabiilne
Vastandkontaktide blokeeringuga No
Komplektne koos pistikupesaga No
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 0 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 110 V
Kontaktpinna materjal Hõbedane
Kontakti materjal Nikkel
Ümberlülituskontaktide arv 2
Allalaadimised
Kirjeldus
Relays for railroad industry - interface PIR152T-110DC-V0, 2 CO. Contact material: AgNi. Voltage coil 110 V DC. Rated load AC1 10 A / 250 V AC. Mounting: mounting on 35 mm rail. Cover protection category IP 20.