| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PILA LED GU10 720lm 120D 2700K ND |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
GU10 LED-pirnid (spot), 7 W
GU10 LED-pirnid (spot), 1 W GU10 LED-pirnid (spot), 2700K GU10 pirnid |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 1365550 |
| Lambipesa | GU10 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 7 W |
| Valgusvoog | 720 lm |
| Pakkimistase 1 | 8727900972535 |
| Pakkimistase 2 | 8727900972535 |