| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PILA LED 50W GU10 827 36D ND 3CT/6 |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
GU10 LED-pirnid (spot), 1 W
GU10 LED-pirnid (spot), 2700K GU10 pirnid |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 1160723 |
| Lambipesa | GU10 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 4.7 W |
| Valgusvoog | 400 lm |