Photoelectric sensors XU, XUX, receiver, Sn 40 m, 24...240VAC/DC, terminals
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 3389110170436
MPN: XUX2ARCNT16R
Pakend: 1
Karp: 22
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 5-10 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Photoelectric sensors XU, XUX, receiver, Sn 40 m, 24...240VAC/DC, terminals
Bränd Telemecanique
Kategooriad Fotoelektrilised andurid
Päritoluriik* FR
ETIM EC002716
Pinge liik AC/DC
Kere materjal Plast
Ümbrustemperatuur -25-55 °C
Lülitusväljundi liik Relee kontakt
Lüliti liik Muul viisil
Valguse liik Infrapuna valgus
Tarnitavad osad ühe tõkke süsteemile Vastuvõtja
Ohutusala edastuskaugus 0 m
Ohutustase (tüüp) vastavalt standardile IEC 61496-1 1
Anduri lainepikkus 0 nm
Kaitseaste (IP) IP65
Lüliti funktsioon Hämaralülitus
Nominaalne lülituskaugus 40000 mm
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 3389110170436
Pakkimistase 2 3389110170434
Muud tehnilised andmed
Suurim väljundvool 3000 mA
Sobib ohutusfuktsiooniks No
Avamisnurk 0 °
Aja funktsiooniga No
Lülitussagedus 20 Hz
Signalisatsiooniahelate pooljuhtväljundite arv 0
Signalisatsiooniahelate pingestatud kontaktväljundite arv 1
Kaitstud pooljuhtväljundite arv 0
Kaitstud pingestatud kontaktväljundite arv 0
Ohutusandmeside liidese tüüp Muul viisil
Elektriühenduse liik Kruviühendus
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 24-240 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 24-240 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 24-240 V
Talitlusagendi ohutusklass Ohutusklass 0
Seadistusmenetlus Õpetatav
Plahvatuskindluse kategooriga gaasikeskkonnas Puudub
Plahvatuskindluse kategooriga tolmukeskkonnas Puudub
Kere konstruktsioon Risttahukas
Laseri kaitseklass Muul viisil
Valguspunkt 0 mm²
Kaitstud väljundi suurim väljundvool 0 mA
Peegeldi vähim kaugus 30000 mm
Lülitusaparaatide talitlusjärelevalvefunktsiooniga No
Taaskäivituse blokeeringuga No
Reaktsiooniaeg 25 ms
OSSD lülituspinge olekus "kõrge nivoo" 0 V
Rikke eelteade No
Optilise pinna materjal Plast
Kaabli mantli materjal Muul viisil
Analoogväljund 0 V ... 10 V No
Analoogväljund 0 mA ... 20 mA No
Analoogväljund -10 V ... +10 V No
Analoogväljund 4 mA ... 20 mA No
AWG-number 0
Anduri laius 30 mm
Anduri läbimõõt 0 mm
Anduri kõrgus 92 mm
Andmesideliidese liik analoog No
Andmesideliidese liik AS-Interface No
Andmesideliidese liik CANOpen No
Andmesideliidese liik DeviceNet No
Andmesideliidese liik Ethernet No
Andmesideliidese liik INTERBUS No
Andmesideliidese liik PROFIBUS No
Andmesideliidese liik RS-232 No
Andmesideliidese liik RS-422 No
Andmesideliidese liik RS-485 No
Andmesideliidese liik SSD No
Andmesideliidese liik SSI No
Anduri pikkus 77 mm
Suurim lülituskaugus 60000 mm
Koos peegeldiga No
Muu analoogväljundiga No
Allalaadimised
Kirjeldus
This compact design single mode (thru-beam system) photo-electric receiver has a PBT case. It has a supply voltage of 24V to 240V AC/DC. This mono-mode rectangular photoelectric receiver has a painted aluminium and polyamide construction, is mountable directly on a surface or bracket, thanks to its 4 fixing points. It has VALOX® PBT high strength case ideal for high temperature environments and PMMA scratch-resistant lens for maximum sensor durability. 2 LED display allows to identify status of the sensor and beam instability, to facilitate troubleshooting. IP65 and IP67 protection makes this product ready for the harshest environments. It can operate in very cold (-25°C) and hot environments (+55°C). It provides double insulation for better people and system protection from electrical shocks. It is CSA and UL certified.