Photoelectric sensors XU, XUK, polarised, Sn 6 m, 24...240VAC/DC, cable 2 m image 1
Photoelectric sensors XU, XUK, polarised, Sn 6 m, 24...240VAC/DC, cable 2 m
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 3389110164602
MPN: XUK9ARCNL2
Pakend: 1
Karp: 22
Kaubaalus: 352
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 5-10 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Photoelectric sensors XU, XUK, polarised, Sn 6 m, 24...240VAC/DC, cable 2 m
Bränd Telemecanique
Kategooriad Fotoelektrilised andurid
Päritoluriik* ID
ETIM EC002717
Pinge liik AC/DC
Kere materjal Plast
Ümbrustemperatuur -25-55 °C
Lülitusväljundi liik Relee kontakt
Lüliti liik Ümberlülituskontakt (NO/NC)
Valguse liik Polariseeritud punane tuli
Ohutusala edastuskaugus 0 m
Ohutustase (tüüp) vastavalt standardile IEC 61496-1 1
Anduri lainepikkus 0 nm
Kaitseaste (IP) IP65
Lüliti funktsioon Hämaralülitus
Nominaalne lülituskaugus 5000 mm
Muud tehnilised andmed
Suurim väljundvool 3000 mA
Sobib ohutusfuktsiooniks No
Aja funktsiooniga No
Lülitussagedus 20 Hz
Signalisatsiooniahelate pooljuhtväljundite arv 1
Signalisatsiooniahelate pingestatud kontaktväljundite arv 0
Kaitstud pooljuhtväljundite arv 0
Kaitstud pingestatud kontaktväljundite arv 0
Ohutusandmeside liidese tüüp Muul viisil
Elektriühenduse liik Kaabel, radial
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 24-240 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 24-240 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 24-240 V
Talitlusagendi ohutusklass Ohutusklass 0
Seadistusmenetlus Muul viisil
Plahvatuskindluse kategooriga gaasikeskkonnas Puudub
Plahvatuskindluse kategooriga tolmukeskkonnas Puudub
Kere konstruktsioon Risttahukas
Laseri kaitseklass Puudub
Valguspunkt 0 mm²
Kaitstud väljundi suurim väljundvool 100 mA
Peegeldi vähim kaugus 1000 mm
Lülitusaparaatide talitlusjärelevalvefunktsiooniga No
Taaskäivituse blokeeringuga No
Reaktsiooniaeg 25 ms
OSSD lülituspinge olekus "kõrge nivoo" 0 V
Rikke eelteade No
Optilise pinna materjal Plast
Analoogväljund 0 V ... 10 V No
Analoogväljund 0 mA ... 20 mA No
Analoogväljund -10 V ... +10 V No
Analoogväljund 4 mA ... 20 mA No
Anduri laius 18 mm
Anduri läbimõõt 0 mm
Anduri kõrgus 50 mm
Andmesideliidese liik analoog No
Andmesideliidese liik AS-Interface No
Andmesideliidese liik CANOpen No
Andmesideliidese liik DeviceNet No
Andmesideliidese liik Ethernet No
Andmesideliidese liik INTERBUS No
Andmesideliidese liik PROFIBUS No
Andmesideliidese liik RS-232 No
Andmesideliidese liik RS-422 No
Andmesideliidese liik RS-485 No
Andmesideliidese liik SSD No
Andmesideliidese liik SSI No
Anduri pikkus 50 mm
Suurim lülituskaugus 8000 mm
Koos peegeldiga Yes
Muu analoogväljundiga No
Allalaadimised
Kirjeldus
This compact design single mode (reflex system) photo-electric sensor has a PBT case. It has a supply voltage of 24V to 240V AC/DC. This mono-mode rectangular photoelectric sensor has a plastic body, is mountable directly on a surface or bracket, thanks to its 3 fixing points. It has VALOX® PBT high strength case ideal for high temperature environments and PMMA scratch-resistant lens for maximum sensor durability. 1 LED display allows to identify status of the sensor. IP65 protection makes this product ready for the harshest environments. It can operate in very cold (-25°C) and hot environments (+55°C). It provides double insulation for better people and system protection from electrical shocks. It is CSA and UL certified.