Photoelectric sensors XU, XUK, BGS, Sn 0.7 m, 24...240VAC/DC, cable 2 m image 1
Photoelectric sensors XU, XUK, BGS, Sn 0.7 m, 24...240VAC/DC, cable 2 m
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 3389119053990
MPN: XUK8ARCTL2
Pakend: 1
Karp: 22
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 5-10 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Photoelectric sensors XU, XUK, BGS, Sn 0.7 m, 24...240VAC/DC, cable 2 m
Bränd Telemecanique
Kategooriad Fotoelektrilised andurid
Päritoluriik* ID
ETIM EC002719
Seadistusulatus 0-310 mm
Lülitussagedus 20 Hz
Reaktsiooniaeg 2 ms
Suurim lülituskaugus 310 mm
Lüliti funktsioon Valguse lülitus
Nominaalne lülituskaugus 750 mm
Triangulatsioon Tausta pimendus
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 3389119053990
Pakkimistase 2 3389119053994
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC/DC
Suurim väljundvool 35 mA
Kere materjal Plast
Sobib ohutusfuktsiooniks No
Ümbrustemperatuur -30-70 °C
Aja funktsiooniga No
Signalisatsiooniahelate pooljuhtväljundite arv 0
Signalisatsiooniahelate pingestatud kontaktväljundite arv 0
Kaitstud pooljuhtväljundite arv 0
Kaitstud pingestatud kontaktväljundite arv 0
Ohutusandmeside liidese tüüp Muul viisil
Elektriühenduse liik Kaabel, radial
Lülitusväljundi liik Muul viisil
Lüliti liik Ümberlülituskontakt (NO/NC)
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 24-240 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 24-240 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 24-240 V
Talitlusagendi ohutusklass Ohutusklass 0
Seadistusmenetlus Muul viisil
Plahvatuskindluse kategooriga gaasikeskkonnas Muul viisil
Plahvatuskindluse kategooriga tolmukeskkonnas Muul viisil
Kere konstruktsioon Risttahukas
Laseri kaitseklass Muul viisil
Valguse liik Laserdiood, infrapuna valgus
Valguspunkt 0 mm²
Kaitstud väljundi suurim väljundvool 100 mA
Peegeldi vähim kaugus 0 mm
Lülitusaparaatide talitlusjärelevalvefunktsiooniga No
Taaskäivituse blokeeringuga No
Ohutusala edastuskaugus 0 m
OSSD lülituspinge olekus "kõrge nivoo" 0 V
Ohutustase (tüüp) vastavalt standardile IEC 61496-1 1
Rikke eelteade No
Anduri lainepikkus 0 nm
Optilise pinna materjal Plast
Kaabli mantli materjal PVC
Kaitseaste (IP) IP65
Analoogväljund 0 V ... 10 V No
Analoogväljund 0 mA ... 20 mA No
Analoogväljund -10 V ... +10 V No
Analoogväljund 4 mA ... 20 mA No
AWG-number 0
Anduri laius 18 mm
Anduri läbimõõt 0 mm
Anduri kõrgus 50 mm
Andmesideliidese liik analoog No
Andmesideliidese liik AS-Interface No
Andmesideliidese liik CANOpen No
Andmesideliidese liik DeviceNet No
Andmesideliidese liik Ethernet No
Andmesideliidese liik INTERBUS No
Andmesideliidese liik PROFIBUS No
Andmesideliidese liik RS-232 No
Andmesideliidese liik RS-422 No
Andmesideliidese liik RS-485 No
Andmesideliidese liik SSD No
Andmesideliidese liik SSI No
Anduri pikkus 50 mm
Koos peegeldiga No
Muu analoogväljundiga No
Allalaadimised
Kirjeldus
This product is part of the XU range, an offer of photoelectric sensors. This general purpose single mode photoelectric sensor in XUK compact 50mm x 50mm design. It has a diffuse with background suppression detection system. It supports 0.75m diffuse with background suppression nominal sensing distance and 1 change over discrete output signal. It is furnished with 2m cable for electrical connection. It is an IP65 rated product. It is a photoelectric sensor with a rated supply voltage of 24V to 240V AC/DC, a no-load current consumption of ≤35mA and a switching frequency of ≤20Hz.It has infrared diffuse with background suppression emission and 2 LEDs. The enclosure is made of PBT with PMMA lens. Its dimensions are 18mm (Width) x 50mm (Depth) x 50mm (Height) and weighs 0.15kg. It is ideal for material handling, packaging, labelling, assembly, lift, escalators or food and beverage industries. This product is certified by CE and Ecolab.