Photoelectric sensors XU, XU9, polarised, Sn 2 m, 24...240VAC/DC, 1/2" image 1
Photoelectric sensors XU, XU9, polarised, Sn 2 m, 24...240VAC/DC, 1/2"
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 3389110736571
MPN: XU9M18MA230K
Pakend: 1
Karp: 11
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 5-10 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Photoelectric sensors XU, XU9, polarised, Sn 2 m, 24...240VAC/DC, 1/2"
Bränd Telemecanique
Kategooriad Fotoelektrilised andurid
Päritoluriik* FR
ETIM EC002717
Pinge liik AC/DC
Kere materjal Metall
Ümbrustemperatuur -25-55 °C
Lüliti liik Normaalselt avatud kontakt (NO)
Valguse liik Polariseeritud punane tuli
Ohutusala edastuskaugus 0 m
Ohutustase (tüüp) vastavalt standardile IEC 61496-1 1
Anduri lainepikkus 0 nm
Kaitseaste (IP) IP67K
Lüliti funktsioon Valge-/pimedalülitus
Nominaalne lülituskaugus 2000 mm
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 3389110736571
Pakkimistase 2 3389110736579
Muud tehnilised andmed
Suurim väljundvool 200 mA
Sobib ohutusfuktsiooniks No
Aja funktsiooniga No
Lülitussagedus 25 Hz
Signalisatsiooniahelate pooljuhtväljundite arv 1
Signalisatsiooniahelate pingestatud kontaktväljundite arv 0
Kaitstud pooljuhtväljundite arv 1
Kaitstud pingestatud kontaktväljundite arv 0
Ohutusandmeside liidese tüüp Muul viisil
Elektriühenduse liik Liitmik 1/2 tolli
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 24-240 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 24-240 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 24-240 V
Talitlusagendi ohutusklass Ohutusklass 0
Seadistusmenetlus Muul viisil
Plahvatuskindluse kategooriga gaasikeskkonnas Puudub
Plahvatuskindluse kategooriga tolmukeskkonnas Puudub
Kere konstruktsioon Silinder, kruvi-keere
Laseri kaitseklass Puudub
Valguspunkt 0 mm²
Kaitstud väljundi suurim väljundvool 200 mA
Peegeldi vähim kaugus 1000 mm
Lülitusaparaatide talitlusjärelevalvefunktsiooniga No
Taaskäivituse blokeeringuga No
Reaktsiooniaeg 20 ms
OSSD lülituspinge olekus "kõrge nivoo" 0 V
Rikke eelteade No
Optilise pinna materjal Plast
Analoogväljund 0 V ... 10 V No
Analoogväljund 0 mA ... 20 mA No
Analoogväljund -10 V ... +10 V No
Analoogväljund 4 mA ... 20 mA No
Anduri laius 0 mm
Anduri läbimõõt 18 mm
Anduri kõrgus 0 mm
Andmesideliidese liik analoog No
Andmesideliidese liik AS-Interface No
Andmesideliidese liik CANOpen No
Andmesideliidese liik DeviceNet No
Andmesideliidese liik Ethernet No
Andmesideliidese liik INTERBUS No
Andmesideliidese liik PROFIBUS No
Andmesideliidese liik RS-232 No
Andmesideliidese liik RS-422 No
Andmesideliidese liik RS-485 No
Andmesideliidese liik SSD No
Andmesideliidese liik SSI No
Anduri pikkus 95 mm
Suurim lülituskaugus 3000 mm
Koos peegeldiga Yes
Muu analoogväljundiga No
Allalaadimised
Kirjeldus
This product is part of the XU range, an offer of photoelectric sensors. This photoelectric sensor in a cylindrical M18 design with polarized reflex detection system. It supports 2m nominal sensing distance and 1 NO discrete output. The photoelectric sensor with a rated supply voltage of 24V to 240V AC/DC. It is furnished with 3-pin 1/2inch-20 UNF male connector for electrical connection. It is an IP67 rated product. The enclosure is made of nickel plated brass. Its dimensions are 18mm (diameter) x 82mm (length). It weighs 0.095kg. It is ideal for material handling, packaging, labelling, assembly, lift, escalators or food and beverage industries. This product is certified by CE, CSA and UL. The kit includes sensor and XUZC50 reflector. The XU is for non contact sensing up to a hundred meters of objects of any shape and any type. The XU range offers a full line of photoelectric proximity sensors dedicated to material handling, packaging, labelling, lift, food and beverage industries.