Photoelectric sensors XU, XU5, diffuse, Sn 0.4 m, 24...240VAC/DC, cable 2 m
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 3389110736328
MPN: XU5M18MA230
Pakend: 1
Karp: 22
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 5-10 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Photoelectric sensors XU, XU5, diffuse, Sn 0.4 m, 24...240VAC/DC, cable 2 m
Bränd Telemecanique
Kategooriad Fotoelektrilised andurid
Päritoluriik* FR
ETIM EC001821
Pinge liik AC/DC
Lülitussagedus 25 Hz
Elektriühenduse liik Kaabel, radial
Lüliti liik Normaalselt avatud kontakt (NO)
Valguse liik Infrapuna valgus
Ohutusala edastuskaugus 1 m
Ohutustase (tüüp) vastavalt standardile IEC 61496-1 1
Anduri lainepikkus 0 nm
Kaitseaste (IP) IP67K
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 3389110736328
Pakkimistase 2 3389110736326
Muud tehnilised andmed
Suurim väljundvool 200 mA
Kere materjal Metall
Sobib ohutusfuktsiooniks No
Ümbrustemperatuur -25-55 °C
Aja funktsiooniga No
Signalisatsiooniahelate pooljuhtväljundite arv 1
Signalisatsiooniahelate pingestatud kontaktväljundite arv 0
Kaitstud pooljuhtväljundite arv 1
Kaitstud pingestatud kontaktväljundite arv 0
Ohutusandmeside liidese tüüp Muul viisil
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 24-240 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 24-240 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 24-240 V
Talitlusagendi ohutusklass Ohutusklass 0
Seadistusmenetlus Käsitsi reguleerimine
Plahvatuskindluse kategooriga gaasikeskkonnas Puudub
Plahvatuskindluse kategooriga tolmukeskkonnas Puudub
Kere konstruktsioon Silinder, kruvi-keere
Laseri kaitseklass Puudub
Valguspunkt 0 mm²
Kaitstud väljundi suurim väljundvool 200 mA
Peegeldi vähim kaugus 0.3 mm
Lülitusaparaatide talitlusjärelevalvefunktsiooniga No
Taaskäivituse blokeeringuga No
Reaktsiooniaeg 20 ms
OSSD lülituspinge olekus "kõrge nivoo" 0 V
Rikke eelteade No
Optilise pinna materjal Plast
Kaabli mantli materjal Muul viisil
Analoogväljund 0 V ... 10 V No
Analoogväljund 0 mA ... 20 mA No
Analoogväljund -10 V ... +10 V No
Analoogväljund 4 mA ... 20 mA No
AWG-number 0
Anduri laius 0 mm
Anduri läbimõõt 18 mm
Anduri kõrgus 0 mm
Andmesideliidese liik analoog No
Andmesideliidese liik AS-Interface No
Andmesideliidese liik CANOpen No
Andmesideliidese liik DeviceNet No
Andmesideliidese liik Ethernet No
Andmesideliidese liik INTERBUS No
Andmesideliidese liik PROFIBUS No
Andmesideliidese liik RS-232 No
Andmesideliidese liik RS-422 No
Andmesideliidese liik RS-485 No
Andmesideliidese liik SSD No
Andmesideliidese liik SSI No
Anduri pikkus 82 mm
Suurim lülituskaugus 600 mm
Koos peegeldiga No
Muu analoogväljundiga No
Lüliti funktsioon Hämaralülitus
Allalaadimised
Kirjeldus
This product is part of the XU range, an offer of photoelectric sensors. This general purpose single mode photoelectric sensor in XU5 cylindrical M18 design. It has a diffuse detection system. It supports nominal sensing distance of 0.4m in diffuse mode with 1 NO discrete type of output signal. It is furnished with 2m cable for electrical connection. It is an IP67 rated product. It is a photoelectric sensor with a rated supply voltage of 24V to 240V AC/DC, a maximum residual current of 1.5mA and a switching frequency of ≤25Hz. This sensor, with infrared diffuse emission, has 1 LED for output state. The enclosure is made of nickel plated brass with PMMA lens. Its dimensions are 18mm (Diameter) x 82mm (Length) and weighs 0.15kg. It is ideal for material handling, packaging, labelling, assembly, lift, escalators or food and beverage industries. This product is certified by CSA, CE and UL.