| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Photoelectric sensors XU, accessory for sensor, reflector chemical resistance, 50x50mm |
| Bränd | Telemecanique |
| Kategooriad |
Photoelectric Sensors
|
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Laius | 50 mm |
| Välisläbimõõt | 0 mm |
| Kõrgus | 50 mm |
| Kuju | Ruudukujuline |
| Kinnitusavade arv | 0 |
| Pakkimistase 1 | 3389119068901 |
| Isekleepuv paigaldus | No |
| Koos tikkpoldiga | No |