PHOTO.DETECT.24-240ACDC image 1
FOTOCEL TASTER AC/DC
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 3389110736625
MPN: XU8M18MA230K
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 5-10 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi PHOTO.DETECT.24-240ACDC
Bränd Telemecanique
Kategooriad Fotoelektrilised andurid
Päritoluriik* FR
ETIM EC002719
Seadistusulatus 120 mm
Lülitussagedus 25 Hz
Reaktsiooniaeg 20 ms
Suurim lülituskaugus 120 mm
Lüliti funktsioon Hämaralülitus
Nominaalne lülituskaugus 120 mm
Triangulatsioon Tausta pimendus
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 3389110736625
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC/DC
Suurim väljundvool 200 mA
Kere materjal Metall
Sobib ohutusfuktsiooniks No
Ümbrustemperatuur -25-55 °C
Aja funktsiooniga No
Signalisatsiooniahelate pooljuhtväljundite arv 1
Signalisatsiooniahelate pingestatud kontaktväljundite arv 0
Kaitstud pooljuhtväljundite arv 1
Kaitstud pingestatud kontaktväljundite arv 0
Ohutusandmeside liidese tüüp Muul viisil
Elektriühenduse liik Liitmik 1/2 tolli
Lülitusväljundi liik Muul viisil
Lüliti liik Normaalselt avatud kontakt (NO)
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 24-240 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 24-240 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 24-240 V
Talitlusagendi ohutusklass Ohutusklass 0
Seadistusmenetlus Käsitsi reguleerimine
Plahvatuskindluse kategooriga gaasikeskkonnas Puudub
Plahvatuskindluse kategooriga tolmukeskkonnas Puudub
Kere konstruktsioon Silinder, kruvi-keere
Laseri kaitseklass Puudub
Valguse liik Infrapuna valgus
Valguspunkt 0 mm²
Kaitstud väljundi suurim väljundvool 200 mA
Peegeldi vähim kaugus 0 mm
Lülitusaparaatide talitlusjärelevalvefunktsiooniga No
Taaskäivituse blokeeringuga No
Ohutusala edastuskaugus 0 m
OSSD lülituspinge olekus "kõrge nivoo" 0 V
Ohutustase (tüüp) vastavalt standardile IEC 61496-1 1
Rikke eelteade No
Anduri lainepikkus 0 nm
Optilise pinna materjal Plast
Kaabli mantli materjal Muul viisil
Kaitseaste (IP) IP67K
Analoogväljund 0 V ... 10 V No
Analoogväljund 0 mA ... 20 mA No
Analoogväljund -10 V ... +10 V No
Analoogväljund 4 mA ... 20 mA No
AWG-number 0
Anduri laius 0 mm
Anduri läbimõõt 18 mm
Anduri kõrgus 0 mm
Andmesideliidese liik analoog No
Andmesideliidese liik AS-Interface No
Andmesideliidese liik CANOpen No
Andmesideliidese liik DeviceNet No
Andmesideliidese liik Ethernet No
Andmesideliidese liik INTERBUS No
Andmesideliidese liik PROFIBUS No
Andmesideliidese liik RS-232 No
Andmesideliidese liik RS-422 No
Andmesideliidese liik RS-485 No
Andmesideliidese liik SSD No
Andmesideliidese liik SSI No
Anduri pikkus 95 mm
Koos peegeldiga No
Muu analoogväljundiga No
Kirjeldus
This product is part of the XU range, an offer of photoelectric sensors. This general purpose single mode photoelectric sensor in XU8 cylindrical M18 design. It has a diffuse detection system with background suppression. It supports nominal sensing distance of 0.12m diffuse with background suppression, with 1 NO discrete type of output signal. It is furnished with 3-pin 1/2-20 UNF male connector for electrical connection. It is an IP67 rated product. This photoelectric sensor has a rated supply voltage of 24V to 240V AC/DC, a maximum residual current of 1.5mA and a switching frequency of ≤25Hz. It has an infrared diffuse with background suppression emission and 1 LED for output state. The enclosure is made of nickel plated brass with PMMA lens. Its dimensions are 18mm (Diameter) x 95mm (Length) and weighs 0.075kg. It is ideal for material handling, packaging, labelling, assembly, lift, escalators or food and beverage industries. This product is certified by CSA, CE and UL.