| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Philips HueWA 7W Fil ST72 EUR E27 |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
E27 LED-pirnid, 7 W
E27 pirnid |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 2200-4500 K |
| Lambi võimsus | 7 W |
| Valgusvoog | 550 lm |
| Pakkimistase 1 | 8719514301504 |