| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Philips HueWA 4W B39 E14 EU 2p |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
E14 LED-pirnid, 4 W
E14 pirnid |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E14 |
| Värvustemperatuur | 2200-6500 K |
| Lambi võimsus | 4 W |
| Valgusvoog | 470 lm |
| Pakkimistase 1 | 8719514356733 |