| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Phase sequence relay AC 3x 208...440 V, 5 A, 2 changeover contacts |
| Bränd | EBERLE |
| Kategooriad |
Faasikontrolli relee
|
| Päritoluriik* | ID |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 4900 00 |
| Pinge mõõteulatus | 208-480 V |
| Faasijärjestuse seire | Yes |
| Faaside ebasümmeetria jälgimine | No |
| Elektriühenduse liik | Klõpsühendus |
| Pakkimistase 1 | 4017254148866 |
| Laius | 17.5 mm |
| Kõrgus | 90 mm |
| Sügavus | 60 mm |
| Eemaldatavate klambritega | No |
| Faasirikke jälgimine | Yes |
| Alapinge tuvastusfunktsioon | No |
| Liigpinge tuvastusfunktsioon | No |
| Suurim lubatud viivitus sisselülitamisel | 0.1 s |
| Ümberlülituskontaktide arv | 2 |