| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Phase busbar with 4x pins, 1-phase, insulated, straight |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000215 |
| Isoleeritud | Yes |
| Nominaalne püsivool Iu | 85 A |
| Pooluste arv | 1 |
| Pakkimistase 1 | 8711426635074 |
| Värvus | Muul viisil |
| Faaside arv | 1 |
| Ristlõige | 10 mm² |
| Pikkus | 64 mm |
| Arvutuslik tunnus-lühisvool Iq | 25 kA |
| Laius mooduli arvudes | 3 |
| Tunnus-impulsspinge | 4 kV |
| Elektriühenduse liik | Sõrmkontakt |
| Nominaalne lühiajaline lühisvool LCW | 10 kA |
| Sobib abilülitiga seadmetele | No |
| Sobib N-lati seadmetele | Yes |
| Sobib seadmete arvule | 4 |
| Maksimaalne nimitööpinge Ue | 500 V |
| Sammu mõõt | 17.8 mm |
| Saab mõõtu lõigata | No |