| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | APACC851051 GLAND PG21 POLYCARBONATE ; APACC851051 |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000441 |
| Mudel | Sirge |
| Keerme pikkus | 10 mm |
| Keerme liik | PG |
| Materjal | Plast |
| Sobib vastava kaabli läbimõõduga | 16 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Nominaalne tollkeere/gaasitorukeere | 3/8 tolli |
| Nimikeere: meeterkeere/PG | 16 |
| Pakkimistase 1 | 5411815246371 |
| Värvus | Hall |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Võtme laius | 23 mm |