| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PERILEX angled plug, 25 A, white |
| Bränd | ABL |
| Päritoluriik* | CZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000462 |
| Nimivool | 25 A |
| Nimipinge | 400 V |
| Kontaktid | 3P+N+E |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pakkimistase 1 | 4011721028019 |
| Pakkimistase 2 | 4011721028019 |
| Pakkimistase 3 | 4011721028019 |
| Värvus | Valge |
| Kaablisisend | Sirge |
| Materjal | Duroplast |
| Pinnatöötluse kontaktid | Nikeldatud |
| RAL-number (akin) | 1013 |
| Kontakti materjal | CuSn |