| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MESH TRAY 70x500 Zplus PERFORMANCE |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7314 5000 00 |
| ETIM | EC000853 |
| Mudel | Ilma liitmikuta |
| Materjal | Teras |
| Sobib tervikahelale | No |
| Pakkimistase 1 | 3606480445002 |
| Värvus | Muul viisil |
| Laius | 500 mm |
| Kõrgus | 75 mm |
| Pinnatöötlus | Kuumtsingitud ja kaetud |
| Mass/kaal | 0 kg/m |
| Materjal | Muul viisil |
| Pikkus | 3000 mm |
| Juhi ristlõige | 4.9 mm |
| Integrated partition | Puudub |
| Kasulik ristlõige | 32428 mm² |
| Profiili kuju | U-kujuline |
| Kruvivaba ühendus | No |
| Span between supports according to IEC 61537 | 0 mm |
| Max. safe working load according to IEC 61537 | 0 N/m |