| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Perfor. bracket Quadro.Plus 300x50 mm |
| Bränd | Hager |
| Kategooriad |
Paigalduskomponendid
|
| ETIM | EC000213 |
| Pinnatöötlus | Tinatatud (sõltumata protsessist) |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 3250610190746 |
| Pakkimistase 2 | 3250610190746 |
| Pakkimistase 3 | 3250610190746 |
| Laius | 60 mm |
| Kõrgus | 320 mm |
| Perforeeritud avad | No |