| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PE/N terminal,universN |
| Bränd | Hager |
| Kategooriad |
Klemmiplokkide tarvikud
|
| ETIM | EC001284 |
| Plahvatuskindlusele katsetatud variant "Ex e" | No |
| Pakkimistase 1 | 3250616300811, 3250616300811 |
| Pakkimistase 2 | 3250616300811 |
| Laius | 247 mm |
| Halogeenivaba | No |
| Kõrgus | 24 mm |
| Sügavus | 49 mm |
| Vajalik on otsaplaat | No |
| Läbipaistev | No |