| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PE monoblocco a chiamata digitale inox |
| Bränd | Legrand |
| Kategooriad |
Uksetelefonid ja -fonid
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8517 6910 00 |
| ETIM | EC001351 |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Kellanuppude arv | 3999 |
| Paigaldusviis | Kogumislattsüsteem |
| Pakkimistase 1 | 8005543479636, 8005543479636 |
| Pakkimistase 2 | 8005543479636 |
| Värvus | Hõbedane |
| Sisseehitussügavus | 0 mm |
| Moodulkonstruktsioon | No |
| Kõrgus | 0 mm |
| Laius | 0 mm |
| Uksekellade materjal | Roostevaba teras |
| Esiplaadi laius | 0 mm |
| Esiplaadi kõrgus | 0 mm |
| Esikülje materjal | Roostevaba teras |