| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PDLG1846 Main Distribution Board |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Paigalduskomponendid
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7318 1900 00 |
| ETIM | EC000747 |
| Laius | 60 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Sügavus | 220 mm |
| Pakkimistase 1 | 8015646783059 |
| Mudel | Muul viisil |