| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PDCB1820 Main Distribution Board |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Paigalduskomponendid
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000747 |
| Laius | 900 mm |
| Kõrgus | 47.5 mm |
| Sügavus | 47.5 mm |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Pakkimistase 1 | 8015646787842 |