| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PCB SOCKET |
| Bränd | FINDER |
| ETIM | EC001456 |
| Paigaldusviis | Vahetu paigaldamine |
| Funktsionaalne laiendamine on võimalik | No |
| Elektriühenduse liik | PCB ühendus |
| Klemmide arv | 8 |
| Pakkimistase 1 | 8012823277257 |
| Laius | 13 mm |
| Kõrgus | 30.3 mm |
| Sügavus | 36.7 mm |
| Eemaldatavate klambritega | No |