| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PCB/Plug-in Rel. 5mm.pinning 2CO 8A/90VDC/AgCdO (40.52.9.090.2000) |
| Bränd | FINDER |
| ETIM | EC001437 |
| Nimivool | 8 A |
| Lülituskontakti liik | Lihtkontakt |
| Elektriühenduse liik | Pistikühendus |
| Aktiveerimispinge liik | DC |
| Normaalselt suletud kontaktide arv | 0 |
| Normaalselt avatud kontaktide arv | 0 |
| Pakkimistase 1 | 8012823136271 |
| Pakkimistase 2 | 8012823087009 |
| Laius | 12.4 mm |
| Kõrgus | 25 mm |
| Sügavus | 29 mm |
| Ajam, polarisatsioon | Polaarsusvaba |
| Ajam, lülitusomadus | Monostabiilne |
| Vastandkontaktide blokeeringuga | No |
| Komplektne koos pistikupesaga | No |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC | 90 V |
| Ümberlülituskontaktide arv | 2 |