| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PCB/Plug-in Rel. 5mm.pinning 1NO 16A/5VUC bistable/AgSnO2 (40.61.6.005.4300) |
| Bränd | FINDER |
| ETIM | EC001437 |
| Nimivool | 16 A |
| Lülituskontakti liik | Lihtkontakt |
| Elektriühenduse liik | Pistikühendus |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz | 5 V |
| Aktiveerimispinge liik | AC/DC |
| Normaalselt suletud kontaktide arv | 0 |
| Normaalselt avatud kontaktide arv | 1 |
| Pakkimistase 1 | 8012823334011 |
| Laius | 12.4 mm |
| Kõrgus | 25 mm |
| Sügavus | 29 mm |
| Ajam, polarisatsioon | Polariseeritud |
| Ajam, lülitusomadus | Bistabiilne |
| Vastandkontaktide blokeeringuga | No |
| Komplektne koos pistikupesaga | No |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz | 5 V |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC | 5 V |
| Ümberlülituskontaktide arv | 0 |