| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PCB/Plug-in Rel. 5mm.pinning 1CO 10A/230VAC/AgSnO2 (40.51.8.230.4000) |
| Bränd | FINDER |
| ETIM | EC001437 |
| Nimivool | 10 A |
| Elektriühenduse liik | Pistikühendus |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz | 230 V |
| Aktiveerimispinge liik | AC |
| Normaalselt suletud kontaktide arv | 0 |
| Normaalselt avatud kontaktide arv | 0 |
| Pakkimistase 1 | 8012823131054 |
| Pakkimistase 2 | 8012823104164 |
| Laius | 12.4 mm |
| Kõrgus | 25 mm |
| Sügavus | 29 mm |
| Ajam, lülitusomadus | Monostabiilne |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz | 230 V |
| Ümberlülituskontaktide arv | 1 |