| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PCB coupler 2p socket, horiz., grey |
| Bränd | Ensto |
| ETIM | EC002566 |
| Mudel | Pistik |
| Ühenduse liik | Jooteühendus |
| Lukustusmehhanism | Integreeritud pistikühendus |
| Tunnusvool | 20 A |
| Tunnuspinge | 250 V |
| Pooluste arv | 2 |
| Kere materjal | polüamiid |
| Pinnatöötluse kontaktid | Hõbetatud |
| Kontakti materjal | CuZn |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvkoodid/kontaktpistik | Hall |
| Pakkimistase 1 | 6418677701276 |
| Pakkimistase 2 | 6418677701276 |
| Pakkimistase 3 | 6418677701276 |
| Laius | 29 mm |
| Halogeenivaba | Yes |
| Kõrgus | 12 mm |
| Kere värvus | Hall |
| Pikkus | 24 mm |
| Saasteaste | 2 |
| Pistiku suund | Nurgaga |
| Mehaaniline kodeerimine | Yes |
| Tunnus-impulsspinge | 4 kV |
| Kalle | 90 ° |
| Ühenduste arv pooluse kohta | 1 |
| Sisseehitatud versioon | Sisseehitatud osa/plug-in ühendus |
| Eraldusadapteri elemendi värvus | Ilma adaptertükita |
| Kontaktosa suurim kestev temperatuuritakistus | 70 °C |
| Koormamata kontaktosa suurim kestev temperatuuritakistus | 70 °C |
| Jooteotsiku pikkus | 3.5 mm |