| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PBKT0002 Main Distribution Board |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Paigalduskomponendid
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC002620 |
| Laius | 1788 mm |
| Kõrgus | 47.5 mm |
| Sügavus | 47.5 mm |
| Pakkimistase 1 | 8015646817334 |