| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PB 611-3/2-0 W Plaster finish |
| Bränd | Siedle |
| Kategooriad |
Door Entry Systems
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7604 1090 00 |
| ETIM | EC000350 |
| Sisseehitatud varguskaitse | No |
| Pakkimistase 1 | 4015739182817 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Värvus | Valge |
| Laius | 331 mm |
| Kõrgus | 231 mm |
| Sügavus | 38 mm |
| Ühikute arv | 6 |
| Materjal | Alumiinium |