| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PAVONIS | Downlight | White |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC001744 |
| Energiaklass | |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 717601 |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Valgusvoo nurk | Keskmine valgusvoo nurk 20-40° |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Süsteemi võimsus | 50 W |
| Pakkimistase 1 | 5701581481381 |
| Pakkimistase 2 | 5701581481299 |
| Lambipesa | GU10 |
| Kere värvus | Valge |
| Kere materjal | Muul viisil |
| Valgusvoog | 345 lm |