| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Pattress, 1G, 16mm deep |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000080 |
| Kooste ehitus | Pinnapealne korpus |
| Värvus | Valge |
| Halogeenivaba | No |
| Kuju | Nelinurkne |
| Ühikute arv | 1 |
| Löögikindel | No |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Koos kaabli sisendiga | Yes |
| Materjal | Duroplast |
| Materjal | Plast |
| Koos katte raamiga | No |
| Paigaldussuund | Horisontaalne |
| RAL-number (akin) | 9016 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Läbipaistev | No |
| Pinna liik | Matt |
| Kruvitava läbiviiguga | No |
| Koos kanali sisendiga | No |
| Laius | 60 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Seadme sügavus | 90 mm |
| Moodulite arv (moodulsüsteem) | 0 |
| Sobib kodumajapidamise moodul-lülitusseadmetele | Yes |
| Cross-trunking mounting | No |
| Pakkimistase 1 | 5010826109219 |
| Pakkimistase 2 | 9010238242883 |