| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ZE336 Interior fitting system |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Assembly Accessories and Parts
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| Lisatarviku liik | Juhtmesüsteemide kohandamine |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 4011617314240 |
| Laius | 246 mm |
| Kõrgus | 53 mm |
| Sügavus | 63 mm |