| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Front WGX-S F80 2x50mm R1013/70 |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC000023 |
| Laius | 12.7 mm |
| Pinnatöötlus | Kaetud |
| Pikkus | 100 mm |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 7315880099192 |
| Mudel | Profileeritud |
| Halogeenivaba | Yes |
| RAL-number | 1013 |
| Materjal | Muul viisil |
| Katete paigaldusviis | Sisemine laotus |