| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Partial func. uprig. Quadro.Pl. H2100 mm |
| Bränd | Hager |
| Kategooriad |
Paigaldustarvikud ja -osad
|
| ETIM | EC002625 |
| Lisatarviku liik | Kinnituse osad/-komplekt |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 3250610189474, 3250610189474 |
| Pakkimistase 2 | 3250610189474 |
| Laius | 63 mm |
| Kõrgus | 1591.6 mm |
| Sügavus | 36.6 mm |