| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PANLED installation frame for 620x620mm square LED panels, matt white |
| Bränd | SLV |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 625 mm |
| Kõrgus | 55 mm |
| Lisatarviku liik | Paigaldusraam |
| Pikkus | 625 mm |
| Pakkimistase 1 | 4024163180221 |
| Värvus | Valge |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Materjal | Teras |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |