| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | VS-08-A-RJ45/MOD-1-R-IP67 BK - Panel mounting frames |
| Bränd | Phoenix Contact |
| Kategooriad |
Kaabli järjestikused konnektorid
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002310 |
| Laius | 36 mm |
| Kõrgus | 36 mm |
| Sügavus | 16.4 mm |
| Koosteraami material | Plast |
| Kinnitussuund | Kallutatav |
| Pakkimistase 1 | 4046356144346, 4046356144346 |
| Isolatsioonimaterjali tulekindlusklass UL94 järgi | V0 |
| PE-ühendusega | No |