| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Panel board component RCD 4-pole 40A, 30mA |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000003 |
| Tunnusvool | 40 A |
| Tunnuspinge | 400 V |
| Pooluste arv | 4 |
| Tunnus-rikkevool | 0.03 A |
| Rikkevoolu liik | A |
| Selektiivne kaitse | No |
| Lühisvoolu lahutusvõime (Icw) | 10 kA |
| Löökvoolutaluvus | 0.25 kA |
| Lühiajalise viibega rakendumine | No |
| Sagedus | 50 Hz |
| Pakkimistase 1 | 6418677658983 |
| Pakkimistase 2 | 6418677658983 |
| Paigaldusviis | DIN liist |
| Sisseehitussügavus | 70.5 mm |
| Laius mooduli arvudes | 4 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Lisaseadmed on võimalikud | Yes |