| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Panel board component MCB+RCD 2-pole C10, 30mA |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000905 |
| Tunnusvool | 10 A |
| Tunnuspinge | 230 V |
| Vabasti tunnusjoon | C |
| Tunnus-rikkevool | 0.03 A |
| Rikkevoolu liik | A |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Kaitstud pooluste arv | 2 |
| Pooluste arv (kokku) | 2 |
| Pakkimistase 1 | 6418677658952 |
| Pakkimistase 2 | 6418677658952 |
| Pinge liik | AC |
| Sisseehitussügavus | 70 mm |
| Löökvoolutaluvus | 0.25 kA |
| Voolupiirangu klass | 3 |
| Liigpinge kategooria | 3 |
| Saasteaste | 2 |
| Laius mooduli arvudes | 2 |
| Sagedus | 50 Hz |
| Samaaegselt lülitatakse N-neutraaljuhti | Yes |
| Tunnus-lahutusvõime lühisel IEC 60947-2 | 0 kA |
| Väära rikkerakendumise kaitse | No |