| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Pan head tapping screw 3,5 x 13 |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7318 1568 00 |
| ETIM | EC000891 |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Materjal | Muul viisil |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 8711426154186 |
| Pakkimistase 2 | 8711426154186, 8711426154186 |
| Pea kuju | Lame ümarpea |
| Kruvisüsteem | Kruvi pesa |
| Keermemoodustus | Keeretlõikav |
| Pikkus | 170 mm |
| Meeterkeere (M..) | 3.5 |
| Keermesamm | 2 mm |
| Karastatud | Yes |
| Keerme läbimõõt | 0 mm |
| Isepuuriv | Yes |