| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | E27 | 1800 Kelvin | 140 Lumen |
| Bränd | NORDLUX |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E27 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 1800 K |
| Valgusvoog | 140 lm |
| Pakkimistase 1 | 5704924013577 |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |