| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | P550 SEL CW 12V 150 100 IP68 B |
| Bränd | Tridonic |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5100 00 |
| ETIM | EC002706 |
| Laius | 16.8 mm |
| Valgusvoo nurk | 155 ° |
| Värviesitusindeks | 70-79 (klass 2A) |
| Pikkus | 38.5 mm |
| Kõrgus/sügavus | 10.2 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Kaitseaste (IP) | IP68 |
| Lambi pinge | 12 V |
| Värvustemperatuur | 7500 K |
| Pakkimistase 1 | 9006210374949 |
| Mudel | Voolik |
| Ühenduse liik | Muul viisil |
| Pinge liik | DC |
| Juhtliidese tüüp | LED-valgusti pingejuhtimisega seadis |
| Isekleepuv | Yes |
| Läbimõõt | 18.87 mm |
| Pooluste arv | 2 |
| Kaitsekattega | No |
| Erisegmentide pikkus | 150 mm |
| Valguse värvus | Valge |
| Juhtmestiku liik | Through wiring included |