| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | P541E-C CW 12V 150 100 68 B G1 |
| Bränd | Tridonic |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5100 00 |
| ETIM | EC002706 |
| Laius | 12 mm |
| Valgusvoo nurk | 155 ° |
| Pikkus | 48 mm |
| Kõrgus/sügavus | 9.39 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Kaitseaste (IP) | IP68 |
| Lambi pinge | 12 V |
| Pakkimistase 1 | 9006210526348 |
| Mudel | Voolik |
| Ühenduse liik | Muul viisil |
| Pinge liik | DC |
| Juhtliidese tüüp | LED-valgusti pingejuhtimisega seadis |
| Isekleepuv | Yes |
| Pooluste arv | 2 |
| Juhtmestiku liik | Through wiring included |