| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | P212 Eaton Moeller series White moulded range (PREMERA) - Wiring devices |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000013 |
| Värvus | Valge |
| Mudel | 1-osaline |
| Halogeenivaba | Yes |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Materjal | Termoplastist |
| Materjal | Plast |
| Paigaldussuund | Horisontaalne |
| RAL-number (akin) | 9016 |
| Sobib paigalduskanalile | No |
| Läbipaistev | No |
| Pinna liik | Matt |
| Laius | 86 mm |
| Kõrgus | 86 mm |
| Seadme sügavus | 10 mm |
| Pakkimistase 1 | 5010826125806 |
| Pakkimistase 2 | 9010238241305 |