| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | P210 Eaton Moeller series White moulded range (PREMERA) - Wiring devices |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000450 |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Klambrid | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 5010826125790 |
| Pakkimistase 2 | 9010238241312 |
| Värvus | Valge |
| Halogeenivaba | Yes |
| Materjal | Termoplastist |
| Materjal | Plast |
| Ühendusviis | Kruviklemmid |
| RAL-number (akin) | 9016 |
| Sobib vastava kaitseastme (IP) korral | IP20 |
| Laius | 86 mm |
| Kõrgus | 86 mm |
| Seadme sügavus | 40 mm |