| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | p-b, NO contact, screw terms, Integro - Design Flow/Pure, stain steel |
| Bränd | Berker |
| Kategooriad |
Lülitid
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC000029 |
| Nimipinge | 250 V |
| Paigaldusviis | Sisseehitatud paigaldus |
| Kooste ehitus | Põhielement kesk katteplaadiga |
| Talitlusviis | Lüliti |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Mudel | Üksik surunupp |
| Halogeenivaba | Yes |
| Märgistuse liik | Puudub |
| Pinnatöötlus | Lakitud / emailitud |
| Signaallambiga | No |
| Tunnusvool | 10 A |
| Sildi koht/infopind | No |
| Tagasisidesignaali kontakt | No |
| Materjal | Termoplastist |
| Pooluste arv | 1 |
| Materjal | Plast |
| Kinnitusviis | Kruviühendus |
| Klahvlülitite arv | 1 |
| Valgustusega | No |
| RAL-number (akin) | 9022 |
| Läbipaistev | No |
| Pinna liik | Matt |
| Sobib vastava kaitseastme (IP) korral | IP44 |
| Laius | 55.5 mm |
| Kõrgus | 55.5 mm |
| Seadme sügavus | 24.1 mm |
| Moodulite arv (moodulsüsteem) | 0 |
| Sisseehitatud paigalduskarbi vähim sügavus | 13 mm |
| Antibakteriaalne töötlemine | No |
| Pakkimistase 1 | 4011334334699 |