| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Output connector, 5 poles |
| Bränd | Berker |
| Kategooriad |
Pistikkonnektorid
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 9010 00 |
| ETIM | EC002560 |
| Mudel | Pistik |
| Pikkus | 76 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pakkimistase 1 | 4012740849593 |
| Laius | 55 mm |
| Halogeenivaba | Yes |
| Kõrgus | 17 mm |
| Kere materjal | Muul viisil |
| Pinnatöötluse kontaktid | Töötlemata |