| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | outlet box for 4 Rastec-devices for supply-units Q12/R12/R10 center |
| Bränd | Berker |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000119 |
| Sisseehitatud seadmete arv | 4 |
| Paigaldustoru sisendite arv | 4 |
| Materjal | polüamiid |
| Ühiku paigaldusviis | Haakuriga |
| Pakkimistase 1 | 4012002246689 |
| Laius | 75 mm |
| Mudel | Tassi kuju |
| Sügavus | 41 mm |
| Pikkus | 225 mm |
| Tõmbetõkiste arv | 4 |