OTR63GB3M Maintenance switch
EAN: 6417019935911
MPN: 1SCA164351R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OTR63GB3M Maintenance switch
ETIM EC000216
Nominaalne püsivool Iu 63 A
Pooluste arv 3
Tunnus-talitluspinge 800 V
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019935911, 6417019935911
Muud tehnilised andmed
Laius 150
Kõrgus 200
Sügavus 100
Normaalselt avatud abikontaktide arv 2
Normaalselt suletud abikontaktide arv 2
Hädapeatamispaigaldise variant No
Juhtelemendi liik Pöördlüliti (pöördnupp)
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 30 kW
Juhtelemendi värvus Must
Sobib vahepealseks paigaldamiseks No
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 800 V
Seadme ehitus Komplektne seade korpuses
Lülitusvõimsus pingel 400 V 30 kW
Ümberlüliti variant No
Tunnus-kestevvool talitluses AC-23, 400 V 63 A
Kirjeldus
Maintenance switch, 3-p. 415V AC23 63A, 30kW. Mounted auxiliary contact: 0NO0NC. Stainless steel enclosure. IP65. Black Selector handle. Interlocked cover. Defeatable interlocking. The enclosure of the OTR series is made of rigid stainless steel, class AISI304. The enclosure has a hinged door, with door lock. The cover is interlocked, and can not be opened when switch is on. The interlock function can be defeated for thermographing. Suitable for outdoor and indoor use. The cable entries are of knock out types. N- and PE terminal included.